Wowwo’dan Araç Alım Süreci Nasıl İşliyor

Şevki Akbulut | 20 Nisan 2018 | Genel | 1 yorum

İkinci el araç alacağınız zaman mutlaka güvenilir firmaları tercih etmeniz gerekiyor. Bu sayede sağlıklı bir işleme imza atabilirsiniz. Wowwo kurulduğu günden itibaren sektör içerisinde birçok kişiyi araç sahibi yapmıştır. Bunun için güven içerisinde firmanın hizmetlerinden yararlanarak araç sahibi olabilirsiniz. Firmadan araç almak istediğinizde izlemeni gereken iki yol var. Bu yolları takip ederek araç sahibi olabilirsiniz.

Wowwo Bünyesinde Yer Araçlardan Alma

Firmanın bünyesinde tüm marka ve modellere ait araçlar bulunuyor. Size yakın mağazasına uğrayarak araçları inceleyebilir ve size uygun olanları tercih edebilirsiniz. Kendi mağazasından araç beğendiğiniz zaman aracın teknik bilgileri de size sunuluyor. Daha sonra kurumsal müşteri hizmetleri araç hakkında size bilgi sunar. Gerekli sözleşmeler hazırlanarak aracı satın alabilirsiniz. Bunun için araç bedelinin %30 kısmını peşin vermeniz gerekiyor. Geri kalan kısım ise 36 ay takside bölünür ve senetle ödenir.

Galerilerden Araç Alma

Herhangi bir galerideki araç beğendiniz ve almak istiyorsunuz. Bunun için galerici ile anlaştınız ve fiyat konusunda da mutabık kaldınız. Galericiye senetle ödeme yapmak istediğinizi belirttiğinizde sizi wowwo firmasına yönlendirecektir. Galericinin wowwo ile anlaşması olması gerekiyor. Galericiden aracı wowwo sayesinde alabilirsiniz. Taksitlerinizi senetle ödeyebilir ve 36 ay taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Tüm bu süreç yasal kapsam içerisinde size verilir.

Wowwwo’dan araç aldığınızda kasko konusunda da indirimli olarak yararlanabiliyorsunuz. Bu sayede kasko tutarı da senetlere yansıtılıyor. Sizde güvenilir ikinci el araç almak istediğinizde mutlaka firmadan destek almayı ihmal etmeyin.


Coprtying tüm hakları saklıdır.