Kısıtlı Bütçe İle Otomobil Nasıl Alınır

Şevki Akbulut | 2 Nisan 2018 | Genel | 1 yorum

İkinci el araç almak istiyorsunuz ancak bunun için de kısıtlı bir bütçeniz var. Bütçenize uygun otomobilleri görüntülemek ile işe başlayabilirsiniz. Bankadan kredi de alabilirsiniz. Ancak ödeme sicilinizde sorun var ise banka ilgili taşıt kredisini size vermeyecektir. Kısıtlı bütçe ile araç almak isteyenler için yeni bir alternatif bulunuyor. Bu alternatif sayesinde hayalini kurduğunuz araca kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ekonomik Araç Alımı

Ekonomik bir araç almak istediğinizde bu konuda size yardımcı olacak olan isim wowwo firması olarak karşınıza çıkacaktır. Firmanın bünyesinde geniş araç seçeneği bulunuyor. Ayrıca ekonomik araç almak isteyenler için de seçenek sunuyor. Firmaya başvuru yaptığınızda almak istediğiniz aracı belirtebilirsiniz. Daha sonra almak istediğiniz aracın %30 kısmını peşin ödemeniz yeterli olacaktır. Geri kalan tutarları ise 36 aya bölünüyor ve senetle ödemeniz sağlanıyor.

Kısıtlı bütçesi olanlar firmaya başvuru yapara hizmet alabilirler. Firma sektör içerisinde ikinci el piyasasında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Alanında uzman kadrosu ile hayal ettiğiniz araca kısa süre de ulaşmanıza imkan tanıyor. Bundan dolayı sizde başvuru yapabilir ve senetle araç alımı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Senetle Araç Alan Var Mı?

Sektör içerisinde senetle araç alan birçok kişi bulunuyor. Ayrıca firmadan aldıkları hizmetten memnun olduklarını da dile getiriyorlar. Çünkü firma hizmetini yasal olarak sunmakta ve müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Araç size garantili olarak sunulmakta ve 25 bin kilometreye kadar da teknik arızaya karşı sizi korumaktadır. Arıza durumunda yol yardımı ve konaklama giderlerini de karşılıyor. Bundan dolayı başvuru yaparak sizde kısıtlı bir bütçe ile araç alımı hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Coprtying tüm hakları saklıdır.