Senetle İkinci El Araç Nereden Alabilirsiniz?

Şevki Akbulut | 29 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

Son yıllarda birçok kişi ikinci el araç almak istediğinde ve aracınızı daha üst modeli ile yenilemek istediğinde senetle ikinci el araç satış noktalarını tercih ediyor. Senetle ikinci el araç konusunda deneyimli ve güvenilir adreslerden dünyaca ünlü araba markalarını bulabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden araba seçenekleri arasından siz de istediğiniz aracı senetle alabilirsiniz. Senetle ikinci el araç nereden alabilirsiniz ve hangi firmalara güvenebilirsiniz? Son dönemlerde büyük talep gören adreslerden biri kuşku yok ki, Wowwo’dur. Wowwo, senetle ikinci el araç satış konusunda faaliyet sunan ve Yeşil Holding bünyesinde hizmetlerini sürdüren bir firmadır.

Wowwo Senetle Araç Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Türkiye’nin dört bir yanına senetle ikinci el araç hizmeti sunan Wowwo senetle araç satış konusunda en güvenilir adreslerinden biridir. Web sitesi üzerinden araçları inceleyebilir ve dilediğiniz aracı satın almak için ilgili iletişim kanalları ile irtibat kurarak satın alabilirsiniz. Sadece web site üzerinden değil, Ankara, Antalya, İzmir, İstanbul gibi illerde wowwo showroom’larını gezerek araçları yerinde inceleyebilirsiniz.

Öncelikle dilediğiniz ve bütçenize hitap eden aracı seçerek ilgili satış temsilcileri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Wowwo senetle araç satış konusunda en güvenilir ve en avantajlı hizmetleri sunan adreslerden biridir. 36 aya varan ödeme kolaylıklarından yararlanarak siz de %30 peşinat ödeyerek kalan tutarı 36 ay da senetle ödeyerek satın alabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden araçlar Wowwo garantisi ile satışa sunulmaktadır. Size özel indirim ve avantajlardan yararlanarak banka faizi kullanmadan araç satın alabilirsiniz.


Coprtying tüm hakları saklıdır.