Araçlarda Motor Filtre Bakımının Önemi

Şevki Akbulut | 15 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

Motorlar için yakıtlar önemli bir yere sahiptir. Bir yakıt ne kadar kaliteli ve temiz ise motora verdiği zarar da o derece azalır. Çünkü yakıtlar kirli ise motor filtreleri kirlenir ve tıkanır. Bu nedenle de aracın kilometresi belirli bir düzeye geldiği zaman mutlaka aracın motor filtresinin bakımı yapılmalıdır. Motor filtre bakımları yapılmadığı zamanlarda aracın çalışma süresi uzar. Yakıt tüketimi artar. Hatta filtre bakımı zamanında yapılmadığı zaman tamamen tıkanır ve motorun diğer ekipmanlarına ciddi zararlar verir. Bu nedenle aracınızı aldığınız firma da her zaman bu konuda garanti vermelidir.

Wowwo satışını yaptığı her araç için motorun önemli parçaları ile ilgili garanti vermektedir. İkinci el araç satan lider firmalardan olan Wowwo her zaman müşterilerinin yanında olmaktadır.

Sağlam Motorda Wowwo Farkı

Wowwo, satış yaptığı her araçta sağlamlığa önem vermektedir. Satış işlemleri bittikten sonra da garanti vererek motor ile yaşayacağınız bir sıkıntı da teknik destek vermektedir. Wowwo, uygun ödeme koşulları ve ödeme seçenekleri ile senetle ikinci el araç satışında lider konumdadır. %30 peşinat ödeyerek 36 ay vadede araç alma imkanı sunmaktadır. Ödemeyi ister taksitle ister peşin olarak yapabilirsiniz. Wowwo, Yeşil Holding bünyesinde hizmet veren köklü bir kuruluştur. Yol yardımı, motor garantisi, her keseye ve her ihtiyaca uygun araç seçenekleri ile her zaman müşterileri için en iyisini yapmak için çalışmaktadır. Detaylı bilgi almak isterseniz, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya illerinde yer alan satış noktalarına giderek senetle araç almanın avantaj ve kolaylıklarından siz de yararlanabilirsiniz.


Coprtying tüm hakları saklıdır.