Soğuk Havalarda Antifirizli Cam Suyunun Önemi

Şevki Akbulut | 13 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

Cam suyu bütün araçlar için oldukça önemli bir husustur. Cam suları özellikle kış aylarında donma riski ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu nedenle cam suyu kullanırken antifirizli cam suyu almalı ya da suların içine ekstra antifiriz takviyesi yapılmalıdır. Çünkü antifiriz çok soğuk kış aylarında cam suyunun donmasını önler. Antifirizli cam suyu kullanılan camlarda donma oranı diğer araçlara göre daha düşüktür. Özellikle yeni araç sahibi olanların araç alırken bazı konularda bilgilendirilmesi gerekmektedir. Araç satışı yapan firma bu konularda her zaman müşterileri ile iletişim kurması gerekir. Cam suyu kullanımı da müşterilerin bilgilendirilmesi gereken konular arsında yer almaktadır.

Senetle ikinci el araç satışı yapan wowwo da müşterileri ile her konu da iletişim halindedir. Birçok konu da müşterilerini bilgilendirerek olası bir problemin yaşanmasını önlemektedir.

Araç Alırken Neden Wowwo Tercih Edilmeli?

Wowwo ikinci el otomobil satışı yapan Yeşil holdinge bağlı bir firmadır. Araç satışı yaparken banka kredisi ya da tamamını peşin ödeme gibi müşteriyi zorlayacak seçenekleri bulunmamaktadır. Wowwo %30 gibi çok düşük bir peşinat ile araç satışı yapmaktadır. 36 ay taksitle ödeme avantajı sunar ve bu ödemeler senet üzerinden yapılmaktadır.

Ödemeleri ister elden ister banka hesabına yapabilme fırsatı da bulunuyor. Ödeme yaptıktan sonra senetler ödeme şekline göre sizlere ulaştırılıyor. Elden yapılan ödemelerde senetlerinizi elden alabilirsiniz. Banka hesabına yapılan ödemelerde senetler adrese teslim edilir.


Coprtying tüm hakları saklıdır.