Wowwo’nun Kampanyalarına Bakmadan Araç Sahibi Olmayın

Şevki Akbulut | 9 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

Firma kurulduğu günden itibaren sektör içerisinde başarı grafiği ile tanınıyor. Ayrıca kaliteli hizmet içeriği ile de müşterilerine yardımcı olmakta ve tüm hizmet içeriğini de senetle yapmaktadır. Firmanın en önem özelliği ise tüm araç marka ve modellerini bir arada bulundurmasıdır. Eğer hangi aracı alacağınıza karar veremiyorsanız firmanın mağazasında bulunan geniş ürün yelpazesinden yararlanabilirsiniz. Tüm araçları yerinde inceleme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca aracın tenkil bilgileri konusunda da müşteri temsilcileri de size yardımcı oluyor. Araç üzerlerinde gerekli olan tüm bilgiler mevcuttur. Bundan dolayı kolalıkla inceleyebilirsiniz.

%30 Peşin 36 Ay Taksit Kampanyası

Firmanın bünyesinde yer alan bir aracı beğendiniz ve almak istiyorsunuz. Bunun için araç tutarının %30’nu peşin ödemeniz gerekiyor. Araç almak istediğinizde firmanın bünyesinde yer alan araçları inceleyerek seçim yaptıktan sonra ilgili işlemleri başlatabilirsiniz. Firma araç alan herkese kilometre garantisi vermektedir. Ayrıca kasko ve benzeri sigortalar için de indirim uyguluyor. Güvenilir bir şekilde araç almak isterseniz mutlaka firmanın sunduğu hizmet içeriklerinden yararlanabilirsiniz. Aldığınız aracın ödemesini 36 ay içerisinde senetle ödeyebilirsiniz. Senetleri her ay düzenli olarak firmaya ödeyebilirsiniz.

Firma müşterilerine arkadaşını getir bir taksitini silelim kampanyası ile de destek veriyor. Eğer araç almak isteyen arkadaşlarınız var ise firmadan almasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede taksit tutarına bakılmaksızın bir tanesi siliniyor.

Güvenilir ve kurumsal bir yerden araç alarak size uygun ödeme planı ile araç taksitlerinizi düzenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Kurumsal yapısı ile sektör içerisinde lider konumda yer alan firma banka kredisi ile uğraşmak istemeyenler için ideal bir seçim olacaktır.


Coprtying tüm hakları saklıdır.