Wowwo’dan Nasıl Araba Alınır?

Şevki Akbulut | 26 Ocak 2018 | Genel | 1 yorum

Bankalar ile sorun yaşayan ve bu konuda kredi çekemeyen kişiler adına büyük bir fırsat sağlayan Wowwo projesi, senet karşılığı herkese araba sahibi olma fırsatını sunmaktadır. Çok kısa süre içerisinde büyük bir ilgi gören ve yüzlerce galerici ile bir anlaşması bulunan Wowwo sayesinde bütün farklı marka ve modellerde araçlar içerisinden bir seçim yapma şansı bulunmaktadır. Üstelik 14 binin üzerinde aracın bulunduğu Wowwo Showroom ’ları sayesinde de İstanbul, İzmir ve Ankara ya da Antalya şehirlerine birebir olarak giderek araçlara göz atabilir ve bu sistemi kullanmak sureti ile senetle araba sahibi olma imkanını kullanabilirsiniz.

Özellikle bankalar ile problemi bulunan ve takipte olan kişilerin taksitle araba sahibi olması için proje haline getirilmiş bu sistem sayesinde, araçların %30 miktarını peşin olarak verilmesi kapsamında, kalanını senet yaparak ve başka hiçbir şart ya da koşul olmadan araçları almak mümkündür. Ayrıca Wowwo projesi sayesinde istenirse araç peşin olarak ya da banka kredisiyle de satın alınabilir.

Hem www.wowwo.com sitesi üzerinden hem de farklı şehirlerdeki showroomları uğrayarak araçları görüp test sürüşleri gerçekleştirme şansı elde edilebilir. Aynı zamanda anlaşmalı olunan yüzlerce galeriye de giderek bu sistem sayesinde senetle araba satın alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde büyük bir ilgi toplayan ve güvenli bir hizmet çatısı altında taksitle araba sahibi olma imkanı veren Wowwo aracılığı ile birçok farklı yöntem altında taksitler ödenebilmektedir.


Coprtying tüm hakları saklıdır.